Najlepszym wyborem dla Was będzie apartament dwuosobowy lub czteroosobowy z odrębną sypialnią. Posiadają wszystko czego potrzebujecie, aby pobyt był przyjemnością. Wygodne, duże łóżko w sypialni z której nie będziecie chcieli wyjść – jest tak ciepło urządzona. Jest też kuchnia, ale nie traćcie na nią czasu, skorzystajcie z naszego Bistro.

Miejsce dla dwojga


Odprężający ogród

Ogród to nasze oczko w głowie. Jest tu altana grillowa, są leżaki i leżanki, stoły i stoliczki,
przenośne grille, zielona trawa, drzewa owocowe, stawek z kolorowymi rybkami. Rekreacja i wypoczynek dla dorosłych i dzieci. Pozostaje tylko odpocząć naprawdę.

Bistro

Z serdecznością serwujemy tylko zdrowe, pełnowartościowe i świeże potrawy. Wszystkie składniki są naturalne, nie przetworzone, przygotowywane na miejscu i w pełni wpisują się w ideę zdrowego żywienia. Menu dopełniają równie zdrowe napoje i lekkie alkohole, dla nutki odprężenia.

Piękna okolica

Sady są tuż przy jeziorze na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, otoczone pobliskimi lasami. Wiele zdrowej przestrzeni jeśli preferujecie aktywny wypoczynek. Woda aby popływać a otaczająca zieleń jest doskonała na wspólne spacery. Tylko 100 metrów dzieli nas od pięknej plaży z trawą pod kocyk, piaskiem dla dzieci, dużym kąpieliskiem i placem zabaw.

Zaplanuj swój wypoczynek już dziś!

Przestronna villa czy może kameralny apartament?

Masz jakieś pytanie?