Z pewnością cała villa będzie dla Was najlepszym wyborem. Doskonale wyposażona, z prywatnymi pokojami, salonem z kominkiem, kuchnią i salą klubową wprost stworzoną do imprez. Jest to samodzielny budynek w całości dla Was, by móc zamknąć bramę i czuć się swobodnie. Bistro z kolei zapewni zdrowy i pełnowartościowy posiłek, oraz selekcję najlepszych lekkich alkoholi.

Przestrzeń dla każdego


Odprężający ogród

Ogród to nasze oczko w głowie. Jest tu altana grillowa, są leżaki i leżanki, stoły i stoliczki,
przenośne grille, zielona trawa, drzewa owocowe, stawek z kolorowymi rybkami. Rekreacja i wypoczynek dla dorosłych i dzieci. Pozostaje tylko odpocząć naprawdę.

Sale klubowe

W każdej villi urządziliśmy kluby, na wieczór i niepogodę. Można pograć w bilard, obejrzeć film na dużym ekranie, porozmawiać przy kominku i po prostu pobyć razem. Wręcz stworzone do przyjacielskiej integracji i zabawy do rana.

Piękna okolica

Trudno zliczyć atrakcje i rozrywki, jakie zapewniają Mazury, korzystając z Sadów jako miejsca “wypadowego”. Aktywny wypoczynek nad jeziorem, pływanie, łódki, czar Mikołajek i Mrągowa. Jak też wiele miejsc historycznych i krajoznawczych, które koniecznie należy zwiedzić wspólnie.

Zaplanuj swój wypoczynek już dziś!

Przestronna villa czy może kameralny apartament?

Masz jakieś pytanie?