Najlepszym wyborem dla rodziny będzie cała villa lub apartamenty wieloosobowe. W wyposażeniu znajdziecie wszystko, czego rodzina potrzebuje a pobyt był błogim relaksem. Wygodne łóżka w konfiguracji odpowiadającej Waszej rodzinie. Przestronne pokoje, urządzone ze smakiem zapewnią wzajemną prywatność. Do tego kuchnia jak w domu! Choć my namawiamy na nasze Bistro.

Idealne dla rodziny


Odprężający ogród

Ogród to nasze oczko w głowie. Jest tu altana grillowa, są leżaki i leżanki, stoły i stoliczki,
przenośne grille, zielona trawa, drzewa owocowe, stawek z kolorowymi rybkami. Rekreacja i wypoczynek dla dorosłych i dzieci. Pozostaje tylko odpocząć naprawdę.

Sale zabaw

W każdej villi urządziliśmy kluby, na wieczór i niepogodę. Dzieci mają też swoje sale zabaw. Można pograć w bilard, obejrzeć film na dużym ekranie, porozmawiać przy kominku i po prostu pobyć razem.

Piękna okolica

Sady są tuż przy jeziorze na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, otoczone pobliskimi lasami. Wiele zdrowej przestrzeni jeśli preferujecie aktywny wypoczynek. Woda aby popływać a otaczająca zieleń jest doskonała na wspólne spacery. Tylko 100 metrów dzieli nas od pięknej plaży z trawą pod kocyk, piaskiem dla dzieci, dużym kąpieliskiem i placem zabaw.

Zaplanuj swój wypoczynek już dziś!

Przestronna villa czy może kameralny apartament?

Masz jakieś pytanie?