Mila i Mela to domy bliźniacze.

Różnią się nieznacznie kolorami tkanin i dodatkami użytymi we wnętrzach a są tak samo wygodne i piękne. Mila to dom o powierzchni 170 m2 zbudowany z drewna w technologii ryglowej, której widok nadaje wnętrzom niepowtarzalny charakter. Na zewnątrz dom jest obłożony szarymi deskami a szczyty zrobione są z kamienia polnego.

Mela, bliźniak Mili

Dom o powierzchni 170 m2 zbudowany w starej technologii ryglowej, której kunszt można podziwiać we wnętrzach. Na zewnątrz ściany są obłożone szarymi deskami a szczyty zrobione z szarego kamienia polnego, co sprawia, że oszczędna, nowoczesna bryła doskonale wpisuje się w krajobraz mazurskiej wsi. Aranżacja wnętrz, w których jest dużo miękkich tkanin, dywanów,kolorowych obrazów i dekoracyjnych drobiazgów sprawia, że dom jest nie tylko wygodny ale też przytulny i piękny.

Morelowa przestrzeń

Morela to duży, 400-metrowy dom zbudowany z masywnych bali, które sprawiają, że we wnętrzu panuje specyficzny mikroklimat. Wszystkie pomieszczenia są przestronne, co przy 13 osobach sprawia, że nie ma tłoku. Słoneczną Morelę otacza duży ogród, w którym bezpiecznie mogą poszaleć dzieci a dorośli zrelaksować się na leżaku lub w hamaku.

Zaplanuj swój wypoczynek już dziś!

Wybierz jedną z naszych przestronnych Villi.

Masz jakieś pytanie?